| Артикул | T0016 T |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | PFP09SNWO |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | PFB03WS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | PFP05DS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | PFP01KMP |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 142 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | PFP09SAWO |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | PFP02CS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | PFP03KMS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | PFP09GAWO |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | D8475 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | TPR |
| Вага | 550 гр |
| Товщина обуху | 5.8мм |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 220мм |
| Артикул | D7985 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 64мм |
| Артикул | D8459 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Kraton G |
| Вага | 413 гр |
| Товщина обуху | 4.6мм |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 216мм |
| Артикул | D0063 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 410 гр |
| Товщина обуху | 4.6мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 190мм |
| Артикул | D8460 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Grivory |
| Вага | 465 гр |
| Товщина обуху | 4.8мм |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 229мм |
| Артикул | D8020 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 199 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 90мм |