| Артикул | 255L-GK2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 9225-GI |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 9225 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 9203-ME |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 7129LUC-SC |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 55 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 67мм |
| Артикул | V3549C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | Ki4605A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | Ki4562A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 87 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | T107A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 38 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Stainless Steel |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | Ki3499R3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Richlite |
| Вага | 63 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 4V |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 07658 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 55 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | K4020-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Abalone Shell |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 1605CKTST |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | D11566 blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 191 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | D10243-4 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |