| Артикул | 2956 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 36 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 63мм |
| Артикул | C12 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 3476 brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 254 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | GT961R |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | GT0173 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | V2578C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 80 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 61мм |
| Артикул | ST102 N |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | ST127 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | ST143 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 116 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | i40 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM 154 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | GT0189 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | C152WD |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 2.55мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | GT-FJ01 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Кожа |
| Вага | 33 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 130мм |
| Артикул | 3476 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 254 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | 3291 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 181 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 149мм |