| Артикул | 3134 red |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 371 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 150мм |
| Артикул | BM4400 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.35мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F-03 red |
|---|---|
| Виробник | Rattle Snake |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 07792 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Термопластичная резина |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | BM710B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | 07771 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | 07774 |
|---|---|
| Виробник | JinJunLang |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 169 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | SNG |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 178 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | K20214 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | T0016DE |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | Y03T |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 213 гр |
| Товщина обуху | 4.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | DM013 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 07705 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | nimo2 |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | CPM-S90V |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | R9 blue |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 151 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |