| Артикул | 255L-MN |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Твердість HRC | 58-60 |
| Фініш клинка | Stonewash |
| Тип замка | Ambi Lock |
| Вага | 70 гр |
| Колір | Brown |
| Товщина обуху | 2.65 мм |
| Довжина клинка | 83 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |
Написать отзыв
Внимание! Публикация производится только после предварительной модерации
Чтобы написать полезный отзыв, укажите срок пользования продуктом, плюсы, минусы, впечатления.
Володимир,
Це знову я. Друзі, забув сказати, що ніж SRM 255L MN
з руків'ям з мікарти має вагу не 70 гр., а лиш 62 !!!
Володимир,
А круто тут у вас. Ножів, аж очі розбігаються. А я вибрав Медальку з мікартою. Жаль, що не можно потримати всі в руках. Але отримав сьогодні і не шкодую бо ніж БОМБА!!! БОМБА я вам кажу, бо маю хист у ціх справах. Магазину респект, все чьотко.
Але є бажання! Невже вам шкода подарувати ще один у придачу! (Жарт звичайно, але подумайте).
Дякую за гарну роботу, друзі!