| Артикул | BF-115 BK |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 515-AR |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | SQ3 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 08793 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | K20216 H |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | K20241 brown |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 08817 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 174 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 08810 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 175 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 9Cr13MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 2853-111 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | C46 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | 2120 blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | 05154 R |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | TXX03 A3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | D3207 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 79 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | D11062 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Термопластичная резина |
| Вага | 550 гр |
| Товщина обуху | 5.3мм |
| Марка сталі | 65MN |
| Довжина клинка | 255мм |