| Артикул | 255L-FB2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Марка сталі | Laminated 140Cr |
| Твердість HRC | 60-62 |
| Фініш клинка | Titanium coating |
| Тип замка | Ambi Lock |
| Вага | 64 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуху | 2.6 мм |
| Довжина клинка | 82 мм |
| Загальна довжина | 191 мм |
Написать отзыв
Внимание! Публикация производится только после предварительной модерации
Чтобы написать полезный отзыв, укажите срок пользования продуктом, плюсы, минусы, впечатления.
Андрій,
Дуже крутий ніж ! ! !
Fedir,
Все чудово в роботі магазину, все пройшло за графіком.Купляв тут SRM Medal 255L-FB2 Forged Carbon - приємно вражений якістю за такий адекватний прайс. Є з чим порівнювати маю в експлуатаціі Bench Bougout Aluminum, Kershaw Bel Air та інш- вважаю що цей не поступається на перший погляд. Особливо цікаво як чи дійсно сталь буде себе вести подібно S35v як декларує виробник. Обовʼязково звернусь до Вас за наступним SRM- це скоріше за все буде 251- буду чекати на можливу акцію:) Дякую Вам
Дмитрий,
Прекрасный нож, лучшая версия Багаута. Руокять переливается лезвие очень красиво. Хотел использовать но теперь это полочник.
Сергій,
Гарно збалансований, не дивлячись на легкість руків'я
Приємний на дотик карбон
Подарував
Подарунком дуже задоволені
Магазину , як завжди , велика повага ,за якість роботи !