| Артикул | 258L-GN |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 311L-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 56 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | SL-46 B |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 172 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 9Cr13MoV |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | SL-39 |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 156 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 9Cr13MoV |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | V3488A5 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Richlite |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 4V |
| Довжина клинка | 67мм |
| Артикул | Ki4562A5 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 87 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | V5488C2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 263 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | TS602 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 270 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 230мм |
| Артикул | TS348 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+Микарта |
| Вага | 204 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | GT0174 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | C263 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 139 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | DC371-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Abalone Shell |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 2041 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | BM4300 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | ACK90 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 95мм |