| Артикул | 503X-PL |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | 9225-GJ |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 05492 gold |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 38 гр |
| Товщина обуху | 2.05мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 07705 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | 07758 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 4.48мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 66мм |
| Артикул | 05176 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 175 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 07671 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | BBK-ELPR |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 228 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 155мм |
| Артикул | BBK-FNRR |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 210 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 156мм |
| Артикул | 0801-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 198 гр |
| Товщина обуху | 4.15мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | SPC81 NW |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | GT0214 |
|---|---|
| Виробник | Wolverine Knives |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 99 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | GT-FJ03 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Кожа |
| Вага | 25 гр |
| Товщина обуху | 57.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | K4020 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | T0562 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 91мм |