| Артикул | 08793 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | 3728C |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 181 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | D7202 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 180 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | D7239 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 69 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | 1045MS2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | AEB-L |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 1063A6 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 1045MD2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 72 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | AEB-L |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 1100A3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 179 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | AEB-L |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | S738-3 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 193 гр |
| Товщина обуху | 4.12мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | S601 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 57 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 4101FUC-SIC |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 27 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 41мм |
| Артикул | 3505B |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 52 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 3515O |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 37 гр |
| Товщина обуху | 3.05мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | 3611RM |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | 3515C |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 37 гр |
| Товщина обуху | 3.05мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 62мм |
Предлагаем купить охотничий нож в Украине из хорошей стали топовых мировых брендов от производителя. У нас вы найдете большие и малые, складные и с фиксированным клинком, кованые разделочные, шкуросьемные, обдирочные и эксклюзивные подарочные, помимо этого оригинальные от производителя для туризма ручной работы. Поверьте, с таким помощником при себе вы справитесь с любыми поставленными задачами.
На виртуальных страницах нашего магазина вы найдете качественные фотографии всех клинков, которые мы предлагаем. Мы не скачиваем их из интернета, а делаем фото сами и вы можете не сомневаться, купить охотничьи ножи ручной работы в Украине именно тот который видите на сайте.
Сучасні охотнічий ніж - це високотехнологічний виріб із якісних сталей. Форма рукояті та клинка може значно відрізнятися і ці параметри кожні мисливські ножі вибирають під себе. Є такі види, які класифікуються як холодна зброя, а є туристичні мечі, що не потребують дозволу. Інтернет магазин ножів в Україні Ножеман пропонує великий вибір різноманітних товарів кс го, туристів, виживальників та любителів активного відпочинку.