| Артикул | D8113 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+TC4 |
| Вага | 175 гр |
| Товщина обуху | 4.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | D8857 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 72 гр |
| Товщина обуху | 2.2мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | D8161 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | TPR |
| Вага | 585 гр |
| Товщина обуху | 3.65мм |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 356мм |
| Артикул | 7865BM |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 52 гр |
| Товщина обуху | 2.25мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | 7091EG |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | 9223DC |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | BALBACHDAMAST |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 7868 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 52 гр |
| Товщина обуху | 2.25мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | 7869 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 52 гр |
| Товщина обуху | 2.25мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | 7091EI |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | 7866 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 52 гр |
| Товщина обуху | 2.25мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | 7228B-GT2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 408L-GX |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 9203-MR2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | S771-2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | GT-FJ06 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Кожа |
| Вага | 44 гр |
| Товщина обуху | 60.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 150мм |