| Артикул | R13W |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | nimo1 |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | CPM-S90V |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 1067A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | V4663C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+TC4 |
| Вага | 151 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 106мм |
| Артикул | V4458.2BC2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 1063A4 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | Ki4639A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 167 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 1052A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 54 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | BE0505G1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 1.8мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 116мм |
| Артикул | 07632 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | Y01 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 91 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 77мм |
| Артикул | GT0183 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 1404 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | Y03 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 213 гр |
| Товщина обуху | 4.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 999 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 95мм |