| Артикул | EDC27 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 56 гр |
| Товщина обуху | 7.0мм |
| Марка сталі | Stainless Steel |
| Довжина клинка | 67мм |
| Артикул | TS434 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 192 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 113мм |
| Артикул | TS866 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 206мм |
| Артикул | TS805 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 142 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 203мм |
| Артикул | TS966 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 243 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 210мм |
| Артикул | D10895 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 56 гр |
| Товщина обуху | 3.25мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | 07783 |
|---|---|
| Виробник | JinJunLang |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 33 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 23мм |
| Артикул | 07781 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 7575 R |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 257 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 139мм |
| Артикул | 07769 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 55 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 07791 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 186 гр |
| Товщина обуху | 3.45мм |
| Марка сталі | 7Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 07771 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | 07739 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 174 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 07790 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 193 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 112мм |
| Артикул | 258L-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |