| Артикул | 04839 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 168 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 07631 SE |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | samurai B |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | WP800 |
|---|---|
| Виробник | WEPE Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+микарта |
| Вага | 111 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | WP803BR |
|---|---|
| Виробник | WEPE Knife |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | WP737 |
|---|---|
| Виробник | WEPE Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 144 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | WP757 |
|---|---|
| Виробник | WEPE Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 220 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | WP717BBR |
|---|---|
| Виробник | WEPE Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | WP747 |
|---|---|
| Виробник | WEPE Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 07780 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | JN440C |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 111 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 121мм |
| Артикул | SOG02 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | C244 brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | MT-667-SO |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 35 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 40мм |
| Артикул | 05398-3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 243 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 95мм |