| Артикул | 325S-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 24 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 42мм |
| Артикул | V4605C2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 80 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | V3580C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | CPM 3V |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | V5458C2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 144 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 1054A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 277 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 145мм |
| Артикул | T0016 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | GT2302 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | D11993 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 166 гр |
| Товщина обуху | 3.65мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 128мм |
| Артикул | P121 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 19049 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | D8540 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | Ki4458T3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | LK5034 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 178 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | ST152 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 146 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | ST252 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 69 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | Damasteel |
| Довжина клинка | 71мм |