| Артикул | V3471N4 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | V5458C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 144 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | V3575A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | Ki3525S1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 60 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 65мм |
| Артикул | D11551 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | FORPRENE Glass Fiber |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 5.5мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 165мм |
| Артикул | D11670 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | JN112 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 176 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | GT0159 GR |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | BM810 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 164 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 101мм |
| Артикул | C223-2 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | UT70D |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | Dark KH |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 173 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | PFP01TDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 158 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | PFB02GRDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | PFP03DMW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 91мм |