| Артикул | V3629A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Richlite |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 3V |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | V4605C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 80 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | ST158 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | DC53 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | ST157 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | ST151 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | F7 GR |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 152 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | EF7 B |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 152 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | 06704 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 193 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | C229 br |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | C122 BB |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | GT0164 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | C215 KH |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 169 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 7550 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 60 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | CPM 154 |
| Довжина клинка | 72мм |
| Артикул | C101 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 7575 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 257 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 139мм |