| Артикул | EF970 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 153 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | ST155 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 221 гр |
| Товщина обуху | 4.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | ST155 Brown |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 221 гр |
| Товщина обуху | 4.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | ST155 GR |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 221 гр |
| Товщина обуху | 4.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | ST155 Yellow |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 221 гр |
| Товщина обуху | 4.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | ST153 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 65мм |
| Артикул | ST154 RED |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 180 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | ST154 GR |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 180 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | ST256 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Damasteel |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 05492 blue |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 38 гр |
| Товщина обуху | 2.05мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 07700 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | K20209T |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 07636 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 7500 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 54 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 154 |
| Довжина клинка | 49мм |
| Артикул | SE-951 |
|---|---|
| Виробник | Shadow Ops |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 48 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 56мм |