| Артикул | SPC223-2 camo |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 06714 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 07757 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 40 гр |
| Товщина обуху | 3.45мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 59мм |
| Артикул | 06706 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 7650 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 67 гр |
| Товщина обуху | 2.99мм |
| Марка сталі | CPM 154 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | SPC223-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 91 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | 0308 KH |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 157 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | Rajah3 serr |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | i41 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 4Cr14MoV |
| Довжина клинка | 112мм |
| Артикул | C122 red |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | C122 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 7150 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | CPM 154 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | FR1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 139 гр |
| Товщина обуху | 5.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | GF0161 BR |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | V4458.2BC1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 87мм |