| Артикул | LK5033KH |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | LK5033GR |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | LK5026 OR |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 72мм |
| Артикул | BM176 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 44 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | 05280 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | UT812 W |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 139 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | D10150 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 172 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | EF913RB |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 220 гр |
| Товщина обуху | 4.05мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | D8760 W |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | 04 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 15006 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 3.35мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | V3594FC1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | V44582TC1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | Ki4626A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | V3627A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 3V |
| Довжина клинка | 79мм |