| Артикул | Z-1867 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 54 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 06705 red |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 146 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | V3542.2A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 4V |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | Ki4572A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | Ki4481A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | L4001A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | Ki4458T2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 84 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | V3567N1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 64 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | Ki3570A3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 66 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | Ki4556A3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан+Микарта |
| Вага | 91 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | V4639C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 126 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | Ki4562A3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 87 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | ZT0990 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | C229 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | C122 GRB |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |