| Артикул | 06598 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 152 гр |
| Товщина обуху | 4.95мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 58мм |
| Артикул | Z-1826 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 244 гр |
| Товщина обуху | 2.2мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | Samurai GR |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | CW11 brown |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | CW11 brown-black |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | R16 |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | R15 |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | 550-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 06694 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 67 гр |
| Товщина обуху | 2.99мм |
| Марка сталі | CPM 154 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 07656 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 07663 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 54 гр |
| Товщина обуху | 2.35мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 07686 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 67 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 55мм |
| Артикул | 07701 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 2.25мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | Z-1662 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 63 гр |
| Товщина обуху | 2.25мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | D11569 drop |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |