| Артикул | KB237H |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | KU322L |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Ultem |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | KU345G |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 07828 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 67 гр |
| Товщина обуху | 2.15мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 03403-4 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 255 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | 07860 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 111 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | DM010 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 3436 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 101мм |
| Артикул | 07715 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 201 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 06707 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 167 гр |
| Товщина обуху | 3.72мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 71мм |
| Артикул | SK045GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 30 гр |
| Товщина обуху | 4.3мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 42мм |
| Артикул | A169B |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 80 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | 255L-CB2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 64 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Laminated 140Cr |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 7228B-ME2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Laminated 140Cr |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 408L-KB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 82мм |