| Артикул | V3692A3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Gmascus |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 2120OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | C237 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 139 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 2233 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 182 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 62RQ KH |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 268 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | GT0164B |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | ACK11 brown |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 230 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 121мм |
| Артикул | C266 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | C10-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 189 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | 125L-GR |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 45 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 239X-GY |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 328M-PR |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Ultem |
| Вага | 55 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | 3135-SE |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 55 гр |
| Товщина обуху | 1.7мм |
| Марка сталі | 4Cr15MoV |
| Довжина клинка | 22мм |
| Артикул | 328S-GT |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 11 гр |
| Товщина обуху | 1.6мм |
| Марка сталі | 4Cr13MoV |
| Довжина клинка | 42мм |
| Артикул | 431S-SB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 21 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 45мм |