Придбав даний ніж,замовляв синю рукоятку але коли повинна була бути відправка ,то подзвонила менеджер Ольга і повідомила,що передзвонили зі складу і сказали що даного кольору немає в наявності,і запропонувала або повернути кошти ,або вибрати інший колір. Я вибрав червоний з чорним кольором леза. Сам ніж чудовий ,але із за того що плашки з нейлону то трошки проминаються при сильному стисканні,але судячи що вага майже не відчувається то складні роботи ним ніхто робити не буде,це якраз такий малюк на літо, помідорку порізати або ковбаску з сальцем ,хоча і якусь невелику гілочку теж можливо,але з розумом. З самого початку ніж мені сподобався,але я всі ножі перегострюю під себе. Зведення не дуже велике ,тому різачок буде чудовий. Відкривався з коробки не дуже,але я виправив коли розбирав його,то змастив і трошки притер шайби ,бо вони були не дуже гарно оброблені. Після доопрацювання ніж літає і радує . За таку ціну просто супер. На карман саме те ,особливо влітку.
Сергій Іванович,
Придбав даний ніж,замовляв синю рукоятку але коли повинна була бути відправка ,то подзвонила менеджер Ольга і повідомила,що передзвонили зі складу і сказали що даного кольору немає в наявності,і запропонувала або повернути кошти ,або вибрати інший колір. Я вибрав червоний з чорним кольором леза. Сам ніж чудовий ,але із за того що плашки з нейлону то трошки проминаються при сильному стисканні,але судячи що вага майже не відчувається то складні роботи ним ніхто робити не буде,це якраз такий малюк на літо, помідорку порізати або ковбаску з сальцем ,хоча і якусь невелику гілочку теж можливо,але з розумом. З самого початку ніж мені сподобався,але я всі ножі перегострюю під себе. Зведення не дуже велике ,тому різачок буде чудовий. Відкривався з коробки не дуже,але я виправив коли розбирав його,то змастив і трошки притер шайби ,бо вони були не дуже гарно оброблені. Після доопрацювання ніж літає і радує . За таку ціну просто супер. На карман саме те ,особливо влітку.