| Артикул | 702T-ME |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 216 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 4091FUF-SF |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 50 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 37мм |
| Артикул | 328S-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 11 гр |
| Товщина обуху | 1.6мм |
| Марка сталі | 4Cr13MoV |
| Довжина клинка | 42мм |
| Артикул | 702T-MP |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 216 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 258L-MN2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Laminated 140Cr |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 401LC-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 258L-GT2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Laminated 140Cr |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7228B-MN2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Laminated 140Cr |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 401LC-GT |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 258L-MG2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Laminated 140Cr |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | EF69 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 163 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | ST163 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 191 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | ST162 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 180 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | ST159 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 159 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 71мм |
| Артикул | ST156 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 185 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 85мм |