| Артикул | ST153Y |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 65мм |
| Артикул | ST161 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 154 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | DC53 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | D8066 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 177 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | D7260 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 78 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | C10-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 190 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | D8020 KH |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 199 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 07843 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 3.25мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | Bravo |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | С1398 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 245 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | ST164 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 189 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | EF913 red |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 220 гр |
| Товщина обуху | 4.05мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | EF970 R |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 153 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | ST165 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | C1112 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 177 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 328S-GR |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 11 гр |
| Товщина обуху | 1.6мм |
| Марка сталі | 4Cr13MoV |
| Довжина клинка | 42мм |