| Артикул | 328M-PY |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Ultem |
| Вага | 55 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | 4101FUZ-SZ |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 27 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 41мм |
| Артикул | 311L-GM |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 56 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 431S-SF |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 21 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 45мм |
| Артикул | 7228L-MB2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 255L-GQ2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 71 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Laminated 140Cr |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | D7110 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 270 гр |
| Товщина обуху | 4.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | 2233 T |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 182 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 5505 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 72мм |
| Артикул | 62RQ GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 268 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | D7264 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 48 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 52мм |
| Артикул | D8296 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 91 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | D7949 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 186 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | C12-4 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 192 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | KU373C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 88мм |