| Артикул | 251MB-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 69 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | 131M-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | 251MB-GT2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 69 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | V3663C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 1082A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 163 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | AEB-L |
| Довжина клинка | 113мм |
| Артикул | V3634C2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | V3663C2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 87 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | V4663A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | V3634C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | PEI |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | V4663A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | V3634A3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | V3636A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 80 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | V3663A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | PEI |
| Вага | 84 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | V3672A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | V3636C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 82мм |