| Артикул | 9203-MG2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 255L-FB2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 64 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Laminated 140Cr |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | SS382-2 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1060 гр |
| Товщина обуху | 7.5мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 725мм |
| Артикул | SS024D |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1480 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | GT0160 BR |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 3139 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 137 гр |
| Товщина обуху | 4.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7878-8 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 255L-MN |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | GT961B |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F-03 B |
|---|---|
| Виробник | Rattle Snake |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | SL-46 GR |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 172 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 9Cr13MoV |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | SL-34 |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 172 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 9Cr13MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | nimo3 |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | CPM-S90V |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | V59C |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 65 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 7575 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 257 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 139мм |