| Артикул | 15500 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 151мм |
| Артикул | 0530 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 161 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | D9466 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 570 гр |
| Товщина обуху | 5.5мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 330мм |
| Артикул | EF107 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 177 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | ST124 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | ST102 brown |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | ST135 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | ST304 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | EF959 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | ST130 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.65мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | ST133 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 152 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | EF953 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | ST123 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.45мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | EF125 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 253 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 132мм |
| Артикул | F55 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 175 гр |
| Товщина обуху | 4.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |