| Артикул | 0762 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | 06660 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 116 гр |
| Товщина обуху | 3.25мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | GF3 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | JN112 red |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 176 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | C1390 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 4.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | C1111 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 225 гр |
| Товщина обуху | 4.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 7878-6 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | SR1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 215 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 101мм |
| Артикул | BM15535 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 60 гр |
| Товщина обуху | 2.05мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | SPC11 green |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 64 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | S745 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 228 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 418S |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 20 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 33мм |
| Артикул | 9215-GV |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 7228L-GV2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 7411-TZ |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 56 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 70мм |