| Артикул | S761-4 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 101мм |
| Артикул | S725 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | 06657 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 111 гр |
| Товщина обуху | 2.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 48мм |
| Артикул | 05033-6 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 285 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | 0707 N |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | V39 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | TS162 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 101мм |
| Артикул | Ts265 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | TS334 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | TS20 new |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | TS38 micarta |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | TS52 micarta |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | TS171 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+Микарта |
| Вага | 119 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | TS258 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | TS159 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 119 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |