| Артикул | 06601 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 118мм |
| Артикул | SL-11 |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | SL-10 |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | SL-01 |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 179 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | SL-16 |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | SL-13 |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 65 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | SL-05 |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 29 гр |
| Товщина обуху | 3.35мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 68мм |
| Артикул | JR3019 |
|---|---|
| Виробник | Jungle Edge |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 168 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | WP717BG |
|---|---|
| Виробник | WEPE Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | 0268 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 230 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | C1105 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 37мм |
| Артикул | 05475 FG |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 35 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | 06598 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 152 гр |
| Товщина обуху | 4.95мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 58мм |
| Артикул | 04982 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 197 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | YP05 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 28 гр |
| Товщина обуху | 140.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 125мм |