| Артикул | D10949 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 05474 gray |
|---|---|
| Виробник | Free Wolf |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | T1103 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | CB1112 black |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 35 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | K7125 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 56 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | SPC10 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | D2936 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 195 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | KL001 green |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 0350 serr |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 171 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | SPC223 green |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 65 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | SPC81 B2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | GT964 black |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | GT966 green |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | GT965 black |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | SPC81 C1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |