| Артикул | TS303 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7084 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 2.15мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 7811C |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 77мм |
| Артикул | EF109 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 263 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | ST117 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 196 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | ST131 GR |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | EF124 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 246 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 132мм |
| Артикул | F31 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | ST137 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | D11206 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 63 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | D11649 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 64 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | 15006 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 3.35мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 171234-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | D11115 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 2.29мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | GF3 blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |