| Артикул | D10896 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 50 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | Ki4419A5 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | V3579N2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | V4516A4 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | V3549C2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 77мм |
| Артикул | V3508A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 3V |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | V4543N2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 143 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | Ki4562A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 87 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | V3567N4 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 64 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | V3594C2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | V2531N1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 52 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | Ki4510A3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | V3477C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | D11058 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 238 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 170мм |
| Артикул | K7200 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 91 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 84мм |