| Артикул | SS018 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 920 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 520мм |
| Артикул | SS114-1 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 600 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 300мм |
| Артикул | SS075D |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 1500 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | SS091 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1180 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | GHKS002 |
|---|---|
| Виробник | Grand Harvest |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | KU364 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 51 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 67мм |
| Артикул | KU117E |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | KU333B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | KB239F |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | KB239E |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | KB245H |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | KU344G |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | KU344H |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | D11089 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 80 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F3 A3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 85мм |