| Артикул | D2353-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 17 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 33мм |
| Артикул | 06550 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | 06580-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 79 гр |
| Товщина обуху | 2.78мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 06574 red |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 27 гр |
| Товщина обуху | 2.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 55мм |
| Артикул | 19088 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | 19126 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 112мм |
| Артикул | Z-1808 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 46 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | 01452 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | D10586 |
|---|---|
| Виробник | Nepal Kukri |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 330 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 230мм |
| Артикул | 06559 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 205 гр |
| Товщина обуху | 2.2мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 200мм |
| Артикул | 06560 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 510 гр |
| Товщина обуху | 4.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 175мм |
| Артикул | Z-1594 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 176мм |
| Артикул | D10758 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 1.95мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 154мм |
| Артикул | D10980 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 263 гр |
| Товщина обуху | 5.4мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | D10910 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 96мм |