| Артикул | SR1 tanto |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 215 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 101мм |
| Артикул | PFB01DS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | PF818BS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | PF949D |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.85мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | P01TRDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 158 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | P04GRMW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | PFP02B |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | PF949R |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.85мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | P01DW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 158 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | PF949XGRM |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 71 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | PFP06DMS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | PFP01BMW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 158 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | PF878O |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | SS087D |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 1260 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 730мм |
| Артикул | SS075 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 1500 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 720мм |