| Артикул | 1043N2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 64мм |
| Артикул | V4548N1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 99 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | V3508A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 3V |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | V4538N1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 06550 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | 911A4 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 255 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | GF3 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 19197 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 116мм |
| Артикул | 19169 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 125мм |
| Артикул | FD-006 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 47 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 03395 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 4.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 7228L-GW |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | LK5021N blue |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 12345 |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | GT0156 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |