| Артикул | V56C |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 151 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | V53 R |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | V57 GR |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Cr12Molvl |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 06648 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 31 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 06705 brown |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 146 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | D11650 brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 89 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | D11567 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | D11569 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | D11570 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | D11484 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 72 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | KB247A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | V4458N2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | Ki4556A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 91 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | V3579N1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | Ki4565A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 89мм |