| Артикул | PF717W |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 167 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | PFP01XDP |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 77мм |
| Артикул | PF838BRS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 166 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | PFP05CS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | PFP01GR |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 158 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | PF718W |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | Luzon W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 251 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 151мм |
| Артикул | C244 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | 06693 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 80 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | stitch wawe |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 126 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | D11469 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 420J2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | D8721 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 8Cr18MoV |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | D11598 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | C1151 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 56 гр |
| Товщина обуху | 3.25мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | V57 R |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Cr12Molvl |
| Довжина клинка | 95мм |