| Артикул | 485 blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | C239 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 189 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | 2916 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | GT959 green |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | GT955 black |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 111 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | GT957 kh |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | CH3517 G10 green |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 84 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | CH3517 G10 black |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 84 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | Sultan S35VN |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | Sultan G10 black |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 911A3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 255 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | 171234 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 0357 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 9521020 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 690 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 310мм |
| Артикул | TS128 S90V |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 84 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S90V |
| Довжина клинка | 65мм |