| Артикул | TS88 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | TS247 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 60 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 66мм |
| Артикул | TS223 M390 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.95мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 05497 blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 146 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | D10345 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 122мм |
| Артикул | D10264 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 53 гр |
| Товщина обуху | 2.2мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | 19035 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 114мм |
| Артикул | D10243-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | TG1905 |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 500 гр |
| Товщина обуху | 60.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 180мм |
| Артикул | TG1904 |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 540 гр |
| Товщина обуху | 60.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 200мм |
| Артикул | F25 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F26 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F29 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F27 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 3725C |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 184 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |