| Артикул | SPC223 blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 65 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | KU322A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 139 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | KU122U |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | KU149A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | V4572N1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | Ki3502 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | SOG01 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | TXC81 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | SPC08 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 2.92мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | D2331 yellow |
|---|---|
| Виробник | KESIWO |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | UT085 DE |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 05350 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | 19111 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | C1140 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 80 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | ST102 black |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |