| Артикул | 05532 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | D10573 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 53 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | D6889 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | D10786 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 125мм |
| Артикул | CB1112 GR |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 35 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | CH3516 G10 black |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | G0513 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 3300D blue |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | GT957 gr |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | EF947 KH |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | EF954 green |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | EF64 black |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | EF228 green |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | GT957 black |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 05475 green |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 35 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |