| Артикул | 535 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 52 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | D8651 wood |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 05474 |
|---|---|
| Виробник | KESIWO |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | GT10 |
|---|---|
| Виробник | Kanedeiia |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | SS116D |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1030 гр |
| Товщина обуху | 7.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 730мм |
| Артикул | UT21 W |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | D10305 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 52 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | V2540C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 53мм |
| Артикул | 1039C2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 65мм |
| Артикул | 9306-SB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | D10320 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 55 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 66мм |
| Артикул | SPC81 A2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | D10325 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 57 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 18353 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 106мм |
| Артикул | Pen20 Grey |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 32 гр |
| Товщина обуху | 12.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 132мм |