| Артикул | 05497 R |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 146 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | D9144 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 820 гр |
| Товщина обуху | 16.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | D8623 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 178 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 9164 |
|---|---|
| Виробник | Топоры и томагавки |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Товщина обуху | 14.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Артикул | 05527 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.65мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 05473 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 45 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 30мм |
| Артикул | 485 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | Ts81-M390-CF |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | C1101 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 60 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | D9461 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | F11 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F08 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F07 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F06 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |