| Артикул | GT964 khaki |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | GT965 brown |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | GT966 black |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | sai |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 730 гр |
| Товщина обуху | 10.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 39мм |
| Артикул | 95129126 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 730 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 305мм |
| Артикул | drakon |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 750 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 450мм |
| Артикул | MC336 red |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | ACK10 white |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 149 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | KL001 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 04BLB |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | SPC81 E2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | BM3300 green |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | SPC256 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 56 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 43мм |
| Артикул | ACK10 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 149 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | MC336 blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 50мм |